Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

szukaj

  


1. Regulamin poniższy reguluje zasady funkcjonowania Sklepu Internetowego NiemieckiProdukt (niemieckiprodukt.pl).
2. Sklep Internetowy NiemieckiProdukt.pl należy do firmy: GRAB-POL Syrkowska & Syrkowski Spółka Jawna, Droga Owidzka 1, 83-200 Starogard Gdański, NIP 592-212-01-69, REGON 220240113. Artykuły dostępne na stronie www.niemieckiprodukt.plsprzedawane są przez firmę: GRAB-POL Syrkowska & Syrkowski Spółka Jawna, Droga Owidzka 1, 83-200 Starogard Gdański, NIP 592-212-01-69, REGON 220240113, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) w Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ w Gdańsku pod numerem 0000257189
3. NiemieckiProdukt.pl oferuje zakupy poprzez InternetSkładanie zamówień możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem Internetu na stronie www.niemieckiprodukt.pl. Z oferty mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają zdolność do czynności prawnych.
4. Jako Administrator przekazanych danych osobowych GRAB-POL Syrkowska & Syrkowski Spółka Jawna zapewnia ochronę danych osobowych, jakie zostały przez nią pozyskane w procesie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.niemieckiprodukt.pl
5. Dane osobowe pozyskane od osób zamawiających produkty (klientów) za pośrednictwem strony internetowej www.niemieckiprodukt.pl podczas rejestracji i składania zamówienia, będą wykorzystywane jedynie w celu prawidłowego wykonania zamówienia. Jeśli klient wyraził uprzednio zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach w sklepie, Spółka używać może adresu email Klienta do wysyłania informacji o nowościach i promocjach w sklepie NiemieckiProdukt.pl. Spółka nie przekazuje danych osobowych swoich klientów innym podmiotom.
6. Każdej osobie (klientowi), który złożył zamówienie za pośrednictwem strony www.niemieckiprodukt.plprzysługuje prawo do wglądu w jego dane osobowe, prawo do ich modyfikacji oraz usunięcia a także do wycofania zgody na otrzymywanie informacji o nowościach w sklepie
7. W dni ustawowo wolne od pracy Sklep Internetowy NiemieckiProdukt.pl jest nieczynny. O ewentualnych dodatkowych dniach wolnych od pracy Klienci informowani będą na stronie głównej serwisu.
8. Zamówienia składane poza godzinami pracy Sklepu Internetowego NiemieckiProdukt.pl realizowane będą następnego dnia roboczego.
9. Każde zamówienie jest potwierdzane bezpośrednio po wpłynięciu. Klient otrzymuje e-mail potwierdzający z numerem swojego zamówienia.
10. Prezentowana w sieci oferta obejmuje wyłącznie towary dostępne dla Klienta jednakże w przypadku gdy towar objęty zamówieniem jest czasowo niedostępny, operator sklepu poinformuje Kupującego o zaistniałej sytuacji telefonicznie lub na podany adres e-mail. Klient otrzyma możliwość realizacji zamówienia z zamiennikiem (produktem o podobnych właściwościach i cenie), realizacji zamówienia pomniejszonego o brakujący produkt lub anulowania zamówienia.
11. Ceny towarów oferowanych przez NiemickiProdukt.pl wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto, tj. zawierają podatek VAT.
12. Minimalne zamówienie towaru na wagę to 100g. Minimalne zamówienie towarów niepodzielnych, których najmniejsza jednostka waży więcej niż 100g równe jest wadze zamówionego towaru.
13. Aby otrzymać fakturę VAT, należy odznaczyć odpowiednie pole i podać dane firmy w trakcie składania zamówienia.
14. Zamówione towary są dostarczane do Klienta firmą kurierską Fedex,InPost.
15. Koszt przesyłki wynosi:

FEDEX pobranie do 30 kg-17,60 zł

FEDEX przedpłata do 30 kg-15,10 zł

Płacę z PayU-15,50 zł

IN POST - do 5 kg-11,60 zł

IN POST - do 10 kg-12,30 zł

IN POST - do 30 kg-12,80 zł

IN POST- pobranie do 5 kg-13,50 zł

IN POST- pobranie do 10 kg-14,20 zł

IN POST- pobranie do 30 kg-14,70 zł

16. Kupujący dokonuje płatności gotówką lub kartą (Visa, Visa Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International, American Express.) przy odbiorze zamówienia lub przelewem w formie przedpłaty. Forma płatności wybierana jest w formularzu podczas składania zamówienia.

17. Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyn w terminie do 14 dni od dnia doręczenia. Aby odstąpić od umowy należy odesłać przesyłką ekonomiczną dostarczony towar włącznie z wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji na adres podany na formularzu zwrotu/reklamacji. Koszt odesłania zwracanego towaru zostanie zwrócony klientowi po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. 
18. Sklep ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru z umową. Reklamacje dotyczące produktów i usług rozpatrywane są w oparciu o gwarancję lub rękojmię. Aby reklamować produkt lub usługę należy odesłać przesyłką ekonomiczną wadliwy towar włącznie z wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji na adres podany na formularzu zwrotu/reklamacji. Koszt odesłania reklamowanego towaru zostanie zwrócony klientowi po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Wniosek można pobrać tutaj.
19. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827).

Witryna stworzona na platformie