Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

szukaj

Nazwa firmy: Grab-Pol sp. jawna
Adres: ul. Droga Owidzka 1, 83-200 Starogard Gdański
Telefon: 58 56 336 85

O FIRMIE

„GRAB-POL sp. j.” jako hurtownia spożywczo-chemiczna jest bezpośrednim importerem produktów z krajów Unii Europejskiej , głównie z Niemiec.

Nasza siedziba znajduje się w Starogardzie Gdańskim. Odbiorcami są sklepy spożywcze i chemiczne,  gastronomia , zakłady , różne instytucje i firmy.  Poprzez sklep internetowy docieramy też do odbiorców detalicznych. Zapewniamy dostawę towaru  bezpośrednio do siedziby klienta transportem własnym lub firmą kurierską.
W asortymencie hurtowni oprócz produktów polskich znajdują się głównie słodycze produkcji niemieckiej, ale również innych producentów z UE. Są to praliny, czekolady, różnego rodzaju marcepany, a przede wszystkim żelki owocowe. Bardzo atrakcyjną pozycją są wysokiej jakości kawy – mielone, ziarniste i rozpuszczalne. Poza produktami spożywczymi w ofercie znajdują się również zróżnicowane produkty chemiczne – począwszy od środków piorących wiodących producentów poprzez środki do pielęgnacji włosów i ciała, skończywszy na wysokiej jakości środkach czyszczących chemii gospodarczej.  Osobnym działem w katalogu produktów naszej hurtowni są karmy dla zwierząt domowych – kotów i psów. Są to wysokiej jakości karmy mięsne jak i suche w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Wszystkie sprzedawane importowane produkty posiadają polskie opisy zgodnie z polskim prawem.
Na życzenie klientów przygotowujemy kosze upominkowe oraz wszelkiego rodzaju paczki świąteczne.

Odbiorcy nawiązujący z nami współpracę mogą liczyć na terminowe dostawy oraz  przejrzystą dokumentację.  Dla każdego klienta warunki sprzedaży ustalamy indywidualnie.  

Zapraszamy do współpracy sklepy,  punkty gastronomiczne, instytucje publiczne oraz osoby prywatne i firmy.


Siedziba firmy

Witryna stworzona na platformie